Znajdowanie porozumienia w najtrudniejszych sporach wymaga znajomości przedmiotu sprawy oraz dobrej woli a także przede wszystkim doświadczonego doradcy, który pomoże wybrać najkorzystniejszy sposób rozwiązania problemu. Świadomi tego, że dla Klienta liczy się, nie tylko osiągnięcie doraźnego sukcesu ale konsekwencje podjętych działań w jego przyszłym życiu, staramy się w sposób jak najbardziej dalekosiężny wskazywać mu sposób osiągnięcia celu a także definiować wspólnie z nim cel sam w sobie.

Wiedząc, że niewielu profesjonalistów z branży usług prawnych poza prowadzeniem doraźnych spraw potrafi i chce świadczyć Klientom znajdujących się w sytuacjach kryzysowych doradztwo w zakresie konsultingu prawnego wykraczającego poza wąskie ramy prawa lecz wymagającego wieloskładnikowego działania prawnego i psychologicznego podejścia dających dopiero razem efekt synergii. Dlatego też postanowiliśmy, że właśnie takie kompleksowe zajęcie się sprawą jest naszym zadaniem. Uważamy, że pomocne jest uważne słuchanie tak aby trafnie odczytać intencje naszego Klienta.

Zdając sobie sprawę z konieczności ciągłego poszerzania wiedzy w dziedzinach specjalizacji Kancelaria zapewnia wysoki poziom pracy dzięki ustawicznym szkoleniom, analizie najnowszych trendów orzeczniczych oraz zagranicznym wyjazdom szkoleniowym, a także pozostawaniu w stałym kontakcie z adwokatami z innych części Europy w celu doskonalenia i pogłębiania warsztatu pracy dzięki bardzo dobrej znajomości języków angielskiego oraz francuskiego.

Nasza Kancelaria Adwokacka współpracuje z adwokat z Paryża mecenas Gerladine Azoulay
www.avocat-azoulay.fr

Ponadto dane Kancelarii znajdują się na stronie Ambasady Francuskiej w Polsce - na stronie adwokatów frankofońskich:

www.pl.ambafrance.org

 

Potrzebujesz profesjonalnej i rzetelnej porady?

ZAPYTAJ ADWOKATA